Stosowanie Ventolin a alergia

Witam Nie mam stwierdzonej astmy, ale lekarka przepisała mi lek wziewny Ventolin. Mam go brać doraźnie. Czy moge wsiąść lek nawet jeżeli nie bede sie dusił? Czasem mam uczucie, ze mi sie gorzej oddycha, ale sie nie dusze. Mam alergie. Pytam sie tutaj bo wizytę mam za miesiąc dopiero.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę przyjmować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.