Stosunek przed okresem a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, mam 18 lat i nigdy nie byłam u ginekologa. Kiedyś miesiączkowałam co 2 miesiąc, od jakiegos pól roku, miesiączkuje regularnie w przedziale od 25tego do 30tego dnia miesiąca zawsze dostaje miesiączkę. Wczoraj bolały mnie już piersi tak jak zazwyczaj na okres, więc wiedziałam,ze nadejdzie, ale współżyłam bez zabezpieczenia z wytryskiem w pochwie, czy jest jakakolwiek możliwośc,że jestem w ciąży?

Rozpoczeła Pani życie seksualne z partnerem i jest dorosła, warto pomyśleć o wizycie profilaktycznej u ginekologa.
Pozdrawiam Swiątecznie. JW