Stosunek z prezerwatywą a możliwość ciąży bez konieczności Escapelle

Wczoraj w nocy kochałam się z chłopakiem w prezerwatywie. Po stosunku okazało się, że w gumie była dziurka wielkości główki szpilki. Kochaliśmy się w dni płodne, ale on nie skończył we mnie. Mimo to boję się teraz, że mogę być w ciąży. Chłopak mówi, żebym się nie przejmowała, ale nie potrafie. Cykle mam trochę nieregularne (dostaję okres kilka dni wcześniej lub później niż sobie wyliczę). Czy w takiej sytuacji jest duże prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Rozważam tabletkę 72h po

Witam,
oczywiście nie da się wykluczyć ciąży w Pani przypadku, aczkolwiek bez wytrysku w pochwie szansa na zapłodnienie jest niewielka.
Decyzja o dalszym postępowaniu należy do Pani.

pozdrawiam!