Swędzenie skóry po depilacji łydki depilatorem

Witam. 6 dni temu depilowalam łydki depilatorem (z dyskami ceramicznymi hipoalergicznymi). Od razu po depilacji miałam czerwone kropki na calych nogach, ale na drugi dzien nie było po nich śladu. Nogi wróciły do normalnego stanu jednak po 2dniach zaczely mnie strasznie swedzic. Nie mam oznak wrastania włosów, nie mam krostek, nogi wyglądają normalnie ale swedza. W nocy budzę się i sie drapie. Robie peelingi, nawilzam. Uzywam mleczka z mocznikiem, olejkow z witaminami E i F.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy jaki Pani podaje zwykle są wynikiem podepilacyjnego wzrastania włosów. Jeżeli jednak to nie to sugeruje skorzystać z porady dermatologa