Sztywny staw kolanowy i bóle jego okolic

Od ponad miesiąca mam problem z kolanem.Boli pod kolenaem i z boku po zewnętrznej stronie kolana.Ciągnie przy każdym ruchu.Mam wrażenie jak bym miała sztywny staw kolanowy.Dodam, że mam stojącą prace.Byłam u oprtopedy już 2 razy pierwsza diagnoza nadciągniecie mieśni - Traumon, okłady zimne i Nimesil coś pomogło ale nadal sztywność i ból jest tyle, że nie ma tego ciągnięcia,we wtorek byłam drugi raz - tym razem niestabilność rzepki.Zalecił rehabilitacje ale co konkretnie?Jak temu zaradzić?

Proszę odwiedzić dobrego fizjoterapeutę.

Jeśli problem rzeczywiście wynika z niestabilności rzepki - zostaną Pani zlecone odpowiednie ćwiczenia, które będą wzmacniać mięśnie stabilizujące rzepkę we właściwej pozycji.

Fizjoterapeuta dodatkowo zapewne popracuje manualnie z tkankami miękkimi, aby zmniejszyć odczucie "ciągnięcia".

Pozdrawiam,
http://proreh.pl