Szumy uszne w momencie zasypiania

Szumy w uchu , Witam od połowy marca mam bardzo dziwne szumy w uszach -laryngologicznie ok - jestem po badaniu -te szumy nasilają się w momencie zasypiania , albo jak chcę coś głośniej powiedzieć , ciśnienie tez mam unormowane przez kardiologa 1/2 metokard ale jak tylko rano wstaję tętno jest cały czas podwyższone czuję to -ale nie panikuje tylko biorę tabletkę .Mam stwierdzoną nerwice - lecz ona odzywa się zawsze w marcu i po 3 tygodniach znikała w tym roku jednak coś jest nie tak ...

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza