Tabletki Asubtela a ochrona antykoncepcyjna

Witam? Stosuje tabletki Asubtela i biorę je codziennie o godz. 21:00. W ostatnim dniu 2 tygodnia (niedziela) pomyliłam się i wzięłam ją o 7:00 rano zamiast o 21:00. Zastanawiam się co dalej robić, czy w poniedziałek wziąść tabletkę o 7:00 rano, czy jak poprzednio o 21:00. Czy ochrona będzie zachowana? Proszę o szybką odpowiedź.

Witam serdecznie. W tej sytuacji najlepszym wyjściem byłoby przyjmowanie tabletek do końca cyklu w godzinach porannych.