Temperatura ciała, bolesność głowy a ciąża

Witam. Mam problem z dziewczyną, otóż od pewnego czasu tj. 5-6 dni ma bóle głowy które występują w różnych odstępach czasu w ciągu dnia. Głowa po prostu raz boli, po jakimś czasie ból znika i pojawia się znowu. Drugiego dnia miała podwyższoną temperaturę 38.5 a następnego już znikła. Dzisiaj boli ją głowa i zaczęły boleć stawy. Moje pytanie brzmi co to może być i czy jest w ciąży, dodam że ostatni stosunek miał miejsce na 2 dzień po okresie a ból zaczął występować 3 dni po stosunku.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.