Tępy ból odczuwany w pachwinie

Przeszło już miesiąc,w pachwinie z lewej strony,odczuwam tępe uwieranie w pachwinie.Czuje też promieniowanie do pupy i do boku.Bywa że mam kłucia,gdzieś w okolicy jajnika.Największy dyskomfort(ucisk,ciągnięcie)jest podczas siedzenia i leżenia.Gdy stoję w zasadzie nic nie odczuwam-no jedynie może niekiedy pulsowanie.USG jamy brzusznej(dziś) i ginekologiczne(miesiąc temu)nic podobno nie wykazały.Krew,mocz-w normie.Brałam Naproxen ale nic nie pomogło.Lekarz nie dał mi żadnego skierowania dalej.

Takie dolegliwości mogą być np. związane z jakąś patologią w zakresie odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa z podrażnieniem korzeni nerwowych i w tym kierunku należałoby zastanowić się nad diagnostyką. Dalsze decyzje diagnostyczne musi podjąć lekarz prowadzący.