Test bHCG, mięśniak i przepuklina pachwinowa

Witam, mam pytanie, zrobilam test bhcg wynik 175,2, na usg lekarz nic nie zauwazyl, ostatnia miesiaczke mialam 13-12-2013, okolo 10 -01-2014 plamienie, zaznaczam, ze mam 3 cm miesniaka a takze przepukline pachwinowa, czy mam powinnam sie martwic.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Taki wynik oznaczenia beta hCG może oznaczać iż jest lub była Pani w ciąży. Brak wizualizacji przy badaniu ginekologicznym budzi pewne obawy. Konieczna jest ponowna wizyta u lekarza.