Torbiel czynnościowa a możliwość uprawiania seksu

Witam mam torbiel czynnościową 3 tyg temu bylam czysczona Kiedy mogę uprawiać seks z mężem bo się boję że mi pęknie boli mnie bok

Dzień dobry
To od pani zależny , kiedy pani podejmie decyzje o podjęciu współżycia, 3 tygodnie to dość czasu, jednak jeśli jest to dla pani niekomfortowe i nadal czuje pani ból , to może wybrać taki rodzaj czynności seksualnej aby nie leżeć na tym boku który boli i porozmawiać z partnerem jak on to widzi. Może pani te poczekać , jednak porozmawiać z partnerem dlaczego odwleka pani w czasie powrót do uprawiania seksu z partnerem. Pozdrawiam