Torbiel między mózgiem a móżdżkiem a chemioterapia

Witam, chciałabym się zapytać, ile powinno się przebywać w szpitalu po wycięciu torbiela, który znajdował się pomiędzy mózgiem a móżdżkiem? (jeśli takie położenie jest ogólnie możliwe) Czy są leki w USA, które mają podobne działanie, co chemioterapia? Jeśli tak, to jaki jest czas oczekiwania i warunki, aby były one dostarczone do Polski? Jakie są warunki chemioterapii? Dziękuje bardzo i pozdrawiam

Mam za malo danych nt.choroby i jej leczenia aby odpowiedzieć. Na pytania o leki w USA i ich ew. import nie potrafię się wypowiedzieć , zż