Trudne relacja z partnerem

Od 1,5 roku jesteśmy razem. Miewaliśmy lepsze i gorsze dni, niejedna kłótnia za nami, ale tym razem jest inaczej. Mój partner od 24h nie odbiera ode mnie telefonu, ani nie odpowiada na sms'y. Od 2 tygodni wiemy, że jestem w ciąży i wie o tym, że nie mogę się denerwować, jednak wczoraj przestał się do mnie odzywać. Nie pokłóciliśmy się o nic, a nawet mieliśmy się spotkać. Pisał, że mnie kocha i że będzie dbał o mnie i nasze dziecko, a do tej pory żadnego odzewu. Wiem, że ma włączony telefon i że korzysta z niego ponieważ, gdy dzwonię i łączę się z pocztą, po kilku minutach dostaję wiadomość z sieci, że zakończył rozmowę i mogę się z nim skontaktować. Nie wiem, co mam robić. Jestem w 6 tygodniu ciąży i wiem, że nerwy wcale nie są mi teraz potrzebne, ale od 24h płacze w poduszkę i nie wiem co robić. POMOCY!

KOBIETA ponad rok temu

Witaj,
Nie napisałaś w jakim jesteście wieku, a to jest istotna informacja w ocenie zachowań emocjonalnych.
Rozumiem, że ciąża była nieplanowana przez Was i jest sporym zaskoczeniem dla Was obojga.
Być moze Twój partner stwierdził, że potrzebuje trochę czasu tylko dla siebie, co jeszcze nie oznacza, że Cię nie kocha lub nie chce być z Tobą.
Mężczyźni w przeciwieństwie do kobiet nie mają potrzeby omawiania wielu spraw. Często wybierają milczenie, a po głębszym "zastanowieniu" wszystko wraca do normy.

Serdecznie pozdrawiam,
Magdalena Boniuk