Tycie po leku Anafranil

Witam, mam 36 lat. Jestem po przejściach... Przez rok brałam Anafranil i dzięki niemu mocno przytyłam (przy wzroście 162 wazę 80 kg - jestem na skraju nadwagi z I stopniem otyłości). Nie wychodzę ( ze względu na przykre doznania) zbyt często z domu- odnoszę to w kontekście ćwiczeń. Gotuje w domu, czasami "jak nie mam siły" zamawiam fast foody. Przy mnie moj maź rownież przybrał na wadze. Ponadto należy dodać, ze pracuje w domu. Prosze o wskazówki w jaki sposób moge sobie poradzić z wagą?pozdr.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Może ćwiczenia z trenerem online, np. Ewą Chodakowską. Codzienne ćwiczenia bez potrzeby wychodzenia z domu. Jednak odpowiednio zbilansowana dieta bez fast foodów i nadmiaru słodyczy jest uzupełnieniem ćwiczeń.