Typowe objawy przy migrenie menstruacyjnej

Witam!Dignoza- migrena menstruacyjna. Mam bardzo nietypowe objawy- Boli mnie lewa badż prawa cześć twarzy oko, skroń i szczęka. Ból jest tępy,pulsujący, piekący:( Neurolog zrobil badania ruchowe ktore wypadły pomyślnie. Przepisano mi tryptany.Jakie badania zrobic by nie miewac tych nietypowych migren. Boli mnie glowa 3 dni bez przerwy. Raz w mialam aure -jakby ktos rozypal mi brokat przed oczami. Teraz przed atakiem bola mnie oczy i slabiej widze-czy to aura? Moze leczenie estrogenami? Pozdrawi

Migreny tylko przed i w trakcie miesiączki?? Atypowe bóle twarzy?
Czt triptany pomagają ??
Może objawy aury wzrokowej...Jak ze wzrokiem , Okulista
Jaka praca, dieta, tryb życia??
Konieczna pełna konsultacja Pozdrawiam