Ucisk po prawej stronie głowy i ból szyi

Witam. mam pewnie problem czasem odczuwam ucisk po prawej stronie głowy delikatny ból szyi. Robiłem TG Głowy jest Ok. Szyja RTG. Ok. krew. Ok. Mocz Ok. testy na alergie Ok. RTG płuc- smugowate zacienienie prawego płuca na samym dole taki róg tylko. i czuje się tak dziwne głowa taka dziwna. mam też chrząkanie, kaszel, naciąganie na wymioty nasila się to przy nerwach jak jestem zdenerwowany ostatnio miałem dużo poważnych stresujących rzeczy na głowie kaszel grwa 1.5 roku teraz doszła głowa ;/ ?

Z tego co Pan napisał wnioskuje ze była już prowadzona diagnostyka w stronę organicznej przyczyny pana dolegliwości i nie przyniosła ona rozwiązania pana problemu.Być może są to więc objawy tzw somatyzacji, gdzie stres i napięcie psychiczne powodują ze odczuwa pan rzeczy które nie maja stricte organicznej przyczyny. Proponuje ( jeśli to możliwe ) ograniczyć stres, albo skonsultować się z lekarzem psychiatrą.