Ucisk w głowie i zatkane uszy

Witam, mam 21 latod ponad 8 miesięcy dziwnie się czuję, i z miesiąca na miesiąc się pogarsza, na początku kiedy się to zaczęło, odczuwałem silny ucisk w głowie oraz miałem "zatkane" uszy, później doszło dziwne uczucie z lewej strony poniżej żeber, jakbym miał tam jakąś piłke, później zacząłem tak jakby mniej czuć lewa stroną ciała, lewa noga i ręka czasami mi siniała, a czasami bledła, po zjedzeniu czuje się ociezaly i śpiący, widzę też w lewym oku coś co przypomina glizde i jest przezroczyste.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac sie dolekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postęwpoanei.