Uczucie bulgotania i przelewania w żołądku

Witam, od dłuższego czasu po wszystkim co zjem bulgocze i przelewa mi się w żołądku, w sumie mam wrażenie ze trwa to prawie cały dzień, czasami w nocy również, towarzyszy temu częste oddawanie gazów, w nocy jak nie spie dzieje się to co kilka minut. Jem regularnie posiłki o niskim indeksie glikemicznym. Co może być przyczyna ?

Witam serdecznie,
przyczyn dolegliwości,które Pani opisuje może być bardzo wiele zaczynając od zbyt dużej ilości nabiału w diecie, poprzez nietolerancje pokarmowe aż do jelita drażliwego i innych schorzeń przewodu pokarmowego.
Proszę udać się do gastrologa, który wykona odpowiednie badania oraz wykonac testy alergiczne i na nietolerancje pokarmowe.
Ważna tez jest odpowiednia dieta.
W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk