Uczucie nasycenia i ciągły ból po leczeniu zapalenia żołądka i dwunastnicy

Od poczatku maja jestem juz po leczeniu na zaoalenie zokadka i dwunastnicy oraz przepukl.przelyku bralam 2razy po 2antybiotyki..nie odczuwam zadnej poparawy..po jedzeniu czuje sie bardzo nasycona a gdy wstaje czuje ogromny glod i ciagly bol tj.sciskanie lub pieczenie. Juz sobie nie radze z tym. Dziwne uczucie w nosie od bolu jakby wszystko tam podchodzilo. Czuje sie jakbym miala umrzec. Co to moze byc pomocy. Moj lekarz sie wypial i nie chce mi pomoc

Aleksander Ropielewski

Sugeruję wykonanie badania gastroskopowego celem oceny stanu miejscowego. Być może doszło do powikłań pozabiegowych lub zabieg nie został odpowiednio przeprowadzony.