Uczucie przelewania w brzuchu i gazy

Witam,Od tygodnia czuje w calym brzuchu w ciagu dnia jakies ruchy jakby dziecka,ale miesiączki mam regularnie,robiłam test ciazowy-negatywny.Bylam dzis u lekarza rodzinnego ale nic nie stwierdzil konkretnego,Mam tez zawroty glowy,wzdecia,czasami klopoty z wypruznianiem,odbija mi sie,i czuje bulgotanie w brzuchu i mam gazy,a brzuch mam maly,jestem szczupla,mam wrazenie jakby czasami cos mi stalo na żołądku,Na usg musze poczekac bo trzeba na zapisy,prosze o pomoc,dziekuje

Lek. Katarzyna Szymczak

Te ruchy w brzuchu to zapewne wzmozona perystaltyka, może zaobserwowala pani ze objawy są po konkretnych produktach? Np mleku? Jak z wypróżnieniami? Wskazane usg jamy brzusznej, wizyta u gastroenterologa.
Pozdrawiam