Uczucie ssania w żołądku, ból głowy i osłabienie po jedzeniu

Witam, od jakiegos czasu mam problemy zoladkowe. Mianowicie, po jedzeniu od razu praktycznie pojawia sie ssanie w zoladku, uczucie takiej pustki i bole glowy. Jestem oslabiony w tym cczasie i czasem zakreci mi sie w glowie. Nie jest to spowodowane spadkiem cukru bo kilka razy sprawdzalem cukier jak sie tak czulem i byl w granicach 108-110 kilka h pojedzeniu. Dodam ze mam nerwice, mam stresujacy tryb zycia. Czego moga byc takie objawy?

Witam,
portal internetowy ma liczne ograniczenia i nie pozwala na zebranie wystarczających informacji do postawienia diagnozy. Z tego względu zachęcam Pana do wizyty u lekarza rodzinnego. On powinien zlecić podstawowe badania diagnostyczne (m.in. związane z pomiarem poziomu cukru w różnych sytuacjach, czy poziomem hormonów np. tarczycy). Zebranie takich informacji pozwoli na wykluczenie lub potwierdzenie objawów somatycznych. Jeśli żadna jednostka chorobowa, czy zaburzenia czynności organów nie zostaną potwierdzone wówczas przyczyny objawów można upatrywać w zaburzeniach lękowych (nerwicowych), np. w nadmiernym skupieniu na uczuciu głodu. Niemniej jeszcze raz chcę podkreślić, że podstawą dla stawiania rozpoznań jest stosowna diagnostyka.
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl

Drogi Panie!

Mogę wypowiadać się jedynie za swoją dziedzinę. Istnieje możliwość, że jada Pan niewystarczające ilości pożywienia. Możliwe, że Pana codzienna dieta nie jest odpowiednio zbilansowana, w związku z czym organizm domaga się dodatkowych składników manifestując odczuciem głodu i bóli głowy.

W celu dokładnej analizy Pana żywienia powinien Pan udać się na konsultację dietetyczną.

Pozdrawiam!

kontakt@dietetycznaodnowa.pl
dietetycznaodnowa.pl