Uczulenie na brzozę u 4-latka

U dziecka 4 lata wyszło 6 klasa uczulenia na brzoze. Co dalej

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
W przypadku występowania alergii na brzozę należy skonsultować się z alergologiem w celu ewentualnego dobrania leków antyhistaminowych oraz porozmawiania o ewentualnym odczulaniu dziecka.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczna jest wizyta u specjalisty alergologa. Na podstawie pełnego obrazu klinicznego zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie