Uporczywy ból w prawym boku a stres

Od dwóch tygodni mam problem z uporczywym bólem w prawym boku ból promieniuje a raczej wędruje ,raz jest pod żebrem,raz w pachwinie raz w boku wszystko dotyczy prawej strony, tomografia komputerowa z kontrastem nic nie wykazała. Odczuwam przelewanie się jakby w jelitach z tej strony i wzdęcia częściej oddaje mocz badania moczu krwi są w normie czasami oddaje takie dziwne stolce grubościa przypominaja palec wskazujący i sa bardzo postrzępione brak zwartej konsystencji czego szukać czy to stres?

Renata GrzechociĹska

Obajwy mogą być spowodowane stresem, nieprawidłową dietą lub innymi przyczynami które należy wykluczyć. Sugeruję udać się do gastrologa i wykonać kolonoskopię.