Utrata przytomności i obfite krwawienie z dróg rodnych

W sobotę straciłam przytomność i dostałam intensywnego krwawienia z dróg rodnych- był to 13 dzień cyklu. Krwawiłam dość intensywnie w sob i niedzielę, lekarz rodzinny skierował mnie na badania-morfologia, elektrolity. Wizytę u ginekologa mam jutro. Co mogło być przycyzną takiego stanu?

Małgorzata Panek

Konieczne jest badanie ginekologiczne. Należy wykluczyć poronienie.
proszę zgłosić się do ginekologa.
Pozdrawiam