W jaki sposób odczytać wynik testu alergologicznego?

Proszę o interpretację wyników testu alergologicznego ( testy prick/podstawowy). Wiek pacjenta 5lat Histamina 8mm płyn kontrolny 0 brzoza 4mm olcha 0 leszczyna 0 trawy 3mm żyto 0 chwasty 0 DP 3mm DF 3mm altermaria 4mm sierść psa 4mm sierść kota 0 cladosporiun 3mm

proszę wysłać skan/zdjęcie wyników na darmowy portal www.forum.parenting.pl/zapytaj-pediatre bez danych osobowych.

Jestem alergologiem muszę widzieć cały wynik a tak nie wiem czy to jest wynik bąbla czy rumienia....a to istotne

na tym portalu można spokojnie za darmo porozmawiać i przesłać wynik a tutaj mogę tylko 1 raz odpowiedzieć. proszę napisać pomogę...