W jaki sposób powinna odżywiać się osoba z odruchami wymiotnymi chora na cukrzycę i nowotwór?

Cukrzyca - Nowotwor - Morfina 400 - szybki spadek wagi Moja siostra ma cukrzyce od urodzenia Teraz walczy z nowotworem - przez zaniedbania lekarzy i przypisywanie tabletek przeciw-bolowych tylko oraz opoznione rozpoczecie leczenia nie jest w stanie trawic Bierze morfine 400 na bole i nie moze jesc - bo ma odruchy wymiotne. Czy jest pan w stanie pomoc? Dieta? Specjalistyczne kroplowki? Kazda minuta sie liczy - prosze o kontakt i porade specjalisty!

Lek. Tomasz Budlewski

Jaki dokładnie nowotwór i jakie obecnie leczenie . Sadze ze najbardziej wskazana jest wizyta u lekarza onkologa