Wątpliwości przy stosowaniu leku Bioxetin

Od kilku miesięcy chodzę na psychoterapię, ostatnio terapeuta wysłał mnie do psychiatry, który przepisał lek -bioxetin. Ale ja mam wiele wątpliwości, czy brać te leki, nie czuję się jakoś strasznie tragicznie, bardziej czuję się po prostu nijak, niż źle, poza tym przeżyłam całe dotychczasowe życie bez leków. Może jakość tego życia nie była wpaniała, ale tragiczna też nie, więc może nie powinnam się faszerować? Mam sporo wątpliwości, 2 dni temu rozwiewał je terapeuta, ale ja co chwila mam nowe...

Dzień dobry.

Wygląda na to, że postępowanie psychoterapeuty było bardzo trafne. Skierowanie Pani do psychiatry ukazało, że nie czuje się Pani aż tak bardzo przybita, jak prawdopodobnie sygnalizowała Pani terapeucie. Jak sama Pani podaje, odczucia dotyczące jakości Pani życia nie są aż tak bardzo dotkliwe i dołujące, a na pewno zaczyna Pani dostrzegać pozytywne aspekty.
Sugerowałbym podzielić się tymi odczuciami podczas terapii.
Pozdrawiam.