Wątroba i echogeniczności w normie, bez zmian ogniskowych

Witam, Proszę o pomoc od sierpnie boli mnie w lewym podżebrzu. Miałam robione USG brzucha: Wątroba i echogiczności w normie, bez zmian oginiskowych. Drogi żółciowe nieposzerzone. Trzustka niepowiększona normoechogeniczna bez zmian ogniskowych. Badanie kału: Ziarna Skrobi jak i kulki tłuszczu nieliczne, włókna roslinne pojedyncze. Stolce są raz twarde raz miękkie szkliste, Badanie na krew utojoną ujemne

Badanie nie pokazują niczego niepokojącego. Jeżeli są jakieś dolegliwości to trzeba się udać do gastroenterologa