Problemy z utrzymaniem wzwodu mimo zdrowego trybu życia

Witam, mam problem z utrzymaniem wzwodu. Nigdy mi się to nie zdarzało. Mam 24 lata, dobrze się odżywiam. Stosowałem wcześniej pewną terapię, taką jak białka, kreatynę i wziąłem jeden zastrzyk testosteronu 1 mg i deki 1 mg, więcej nie chciałem. Po tym jakieś 2 miesiące wystąpiły te problemy. Nie wiem co mam robić, wciąż ten problem mnie męczy i nie mogę sobie z tym poradzić. Mam normalną erekcję tylko nie mogę utrzymać wzwodu. Proszę o poradę, czy to może być ta ilość tego zastrzyku jest groźna? Czy mogę to jakoś wyleczyć? Prosiłbym o poradę, co mam z tym zrobić? Dziękuję. Pozdrawiam

Witam serdecznie! Drogą internetową nie ma możliwości aby stwierdzić, w czym tkwi u Pana problem z utrzymaniem wzwodu. Jeżeli problem występuje sporadycznie raczej nie wymaga interwencji, jeżeli jednak będzie nawracał, wówczas Pana problem będzie wymagał bezpośredniej konsultacji u seksuologa. Raczej zażywane leki w tak niewielkiej ilości nie wpłynęły na powstanie objawów, jednak raczej proszę z dalszej terapii zrezygnować do czasu wyjaśnienia pochodzenia dolegliwości. Zaburzenia erekcji członka obejmują trudności w powstaniu erekcji lub w jej utrzymaniu. Jeżeli erekcje są prawidłowe w trakcie snu, po przebudzeniu czy podczas masturbacji, to można podejrzewać podłoże psychogenne zaburzeń. W przypadku problemu z erekcją psychogenne przyczyny powstania problemu mogą być różne - bezsenność, zaburzenia osobowościowe, niedojrzałość, ambiwalentne uczucia wobec kobiet, destrukcyjna komunikacja między partnerami, lęk przed impotencją, urazy psychiczne, mała częstotliwość współżycia seksualnego, neurotyzm, zaburzone relacje partnerskie, czynniki sytuacyjne, lęki, stresy, zadaniowe nastawienie do seksu, potrzeba wykazania się. Proszę nie bagatelizować swoich problemów, zresztą nie jest to tylko Pana problem, ale też Pana partnerki. Więcej na temat zaburzeń seksualnych może Pan przeczytać pod poniższymi linkami: http://portal.abczdrowie.pl/zaburzenia-erekcji http://portal.abczdrowie.pl/problemy-z-erekcja http://portal.abczdrowie.pl/niemoc-plciowa http://portal.abczdrowie.pl/uzaleznienie-od-masturbacji. Podsumowując jeżeli zmiany nie ustąpią, wskazana będzie konsultacja ze specjalistą. Warto również wykonać podstawowe badania laboratoryjne w ramach podstawowej opieki medycznej. Pozdrawiam