Wodnisty okres a prawdopodobieństwo ciąży

Witam. Mam 21 lat i miesiączkuje regularnie. 3 dni po stosunku przerywanym dostałam normalny okres, lecz nie to mnie martwi. Następny jest w terminie, lecz krew jest wodnita, bez skrzepów. Co to może oznaczać? Czy istnieje ryzyko że to jednak ciąża ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie opisanych objawów nie można wykluczyć bądź potwierdzić ciąży. W celu weryfikacji ciąży proszę wykonać test.