Współżycie bez zabezpieczenia i wytrysk poza pochwą

Witam. Mam 23 lata i od maja brałam tabletki Lesiplus, które odstawiłam miesiąc temu. Niedługo po odstawieniu pojawił mi się biały, bezzapachowy śluz, bez grudek. Byłam u ginekologa i miałam robioną cytologię i posiew na bakterie. Jedno i drugie wyszło dobrze. Wraz z moim partnerem kochamy się bez zabezpieczenia, jednak do wytrysku nie dochodzi we mnie. Ostatnią miesiączkę miałam miesiąc temu, a bez zabezpieczenia współżyliśmy 2 tygodnie temu oraz w tym tygodniu. Co to może być?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W pierwszej kolejności należy wykluczyć ciążę. W tym celu proszę wykonać test po 14 dniach od ostatniego stosunku.