Jak sprawdzić przyczyny niepłodności?

Mam 19 lat, mój chłopak 23. Razem bardzo pragniemy mieć dziecko. Nasze starania zaczęliśmy od lipca tego roku, kochamy się bardzo często, przede wszystkim w dni płodne, kilka dni przed owulacją lub w dzień owulacji. Bez zabezpieczenia, do wytrysku dochodzi w pochwie. Do tej pory nasze starania są na marne :( Ja już straciłam nadzieje :( Tak bardzo nam na tym zależy. Czy coś jest ze mną nie tak?

Lek. Tomasz Budlewski

Witam serdecznie, proponuję w pierwszej kolejności udać się do ginekologa. Lekarz udzieli wszystkich koniecznych informacji oraz porad.