Wycięcie polipa i czyszczenie uszu u 4-letniego dziecka

Witam !!! Zwracam sie z zapytaniem czy po operacji wyciecia polipa u dziecka 4 letniego i zarazem oczyszcze nie uszu gdyz miala czeste zapalenie ucha srodkowego a takze usuniecie 3-go migdala moga wystepowac silne bole glowy w nocy oraz z tego co wiem ma krew w uszach .Bylam wczoraj z corka u pediatry ale kazal czekac do jutra a mama bez srodkow przeciwbolowych nie jest w stanie zniesc bolo glowy i ma takze swiatlowstred.Prosze o pilna odpowiedz poniewaz nie wiem czy mam czekac do jutra Pozdrawi

w takim przypadku proszę nie zadawać pytań na forum tylko jechać do szpitala w którym dziecko było operowane sprawa może być poważna więc proszę potraktować to poważnie