Wydzielina z pochwy po wyjęciu krążka dopochwowego

Witam,okres po założeniu krążka dopochwowego trwał jeden dzień -krążek zatrzymał go. Po 4 dniach od wyjęcia dostałam krwawienia(wieczorem). Następnego dnia bolało podbrzusze,a po ok.30 min od wyjęcia tamponu wyleciał ze mnie dziwny biało-krwisty glut(5 cm)-nie był rozciągliwy jak śluz,a dość twardy-nasuwana mi się określenie "jak tkanka".Ból minął.Okres jest normalny. Czy to jest po prostu pozostałość tego zatrzymanego okresu(gin wspominał o obfitszym krwawieniu ze względu na przerwanie okresu)?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by odpowiedzieć na pytanie czym było opisane znalezisko. Najpewniej był to jednak fragment śluzu wraz ze złuszczoną błoną śluzową macicy. Póki co nie ma powodów do niepokoju.