Wykluczenie ciąży, zaobserwowanie małych torbieli na jajnikach

Witam. 3 kwietnia - krwawienie z odstawienia. 13, 21, 27 kwietnia - seks, zabezpieczenie: tabletki antykoncepcyjne. 1 maja - krwawienie z odstawienia. 7 maja - beta hcg: 9,36, wizyta u ginekologa, wykluczenie ciąży, zaobserwowanie małych torbieli na jajnikach. 12 maj - beta hcg: 0,1. 19 maj - kilka negatywnych testów ciążowych z moczu o czułości 25 mIU/ml. Czy mogę być spokojna, że nie jestem w ciąży? Bardzo proszę o rzetelne odpowiedzi, ponieważ mam już dosyć niepewności i kolejnych testów.

nie ma ciązy. Jesli sie ma Pani denerwowac warto zainwestowac w inną formę antykoncepcji - wkładaka hormonalna