Wynik badania krwi u 27-latki

prosze o pomoc wyniki krwi HCT 35 norma 37-47 HGB 11,1 norma 11,5-16,0 MCV 75 norma 81-99 MCHC 31,6 norma 33-37 wyniki mialam robione tydzien temu bo lezalam w szpitalu czy musze z tym zrobic

Pewnie ma Pani niedokrwistosc z niedoboru zelaza. Nic Pani nie pisze o miesiaczkach regularnosci obfitosci itp do rozwazenia konsultcja ginekologiczna. Mozna dotobic poziom zelaza i ferrytyny. Ja nic bymbPani nie zalecil tylko kontrola za 2 miesiace