Wynik badania TK głowy i leczenie depresji

Zostałem skierowany przez psychiatrę u którego leczę się od wielu lat na depresję na badanie TK głowy (nie mam żadnych bóli). Wynik:"Dyskretny zanik korowy mózgu i dyskretny zanik móżdżku.Jama zasłony wtrąconej(CVI).W topografii szyszynki owalne ognisko o densyjności płynu o wielk. 1,3-1,4cm ze zwapnieniami na obwodzie-obraz najprawdopodobniej odpowiada torbieli szyszynki. Cała reszta bez ognisk patologicznych, również po podaniu środka kontrastującego.Czy ja umieram? Bo ze strachu z pewnością:(

Witam,

Proszę udać się do swojego lekarza, być może wymaga Pan konsultacji neurologicznej, ale tylko wizyta u specjalisty może rozwiać Pana lęki.