Wynik beta-HCG 0,1 tydzień po miesiączce a ciąża

Co oznacza wynik b-hcg 0,1 ??? do tej pory wszystkie były poniżej czułości??? Jestem tydzień po miesiączce. czy to moze być ciąża???
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Podany wynik wyklucza ciążę. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju. Proszę jednak pamiętać, że w warunkach fizjologicznych organizm produkuje niewielkie ilości hormonu beta-hCG, dlatego wynik wynosi 0,1.