Wynik RTG kości ramiennej

Witam bardzo proszę o przetłumaczenie wyniku rtg kości ramiennej czy to cos poważnego? ,,Nieznacznie pogrubiała na odcinku 102cm warstwa korowa w ośrodkowej częsci trzonu lewej kosci ramiennej. bez naruszenia ciągłości okostnej.Wydaje się ze jest to miejsce przyczepu mięśni proszę o poradę czy to cos poważnego ramię boli.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, zdjęcie musi przede wszystkim ocenić ortopeda w połączeniu z badaniem lekarskim i pozostałymi danymi klinicznymi. Na podstawie samego opisu zdjęcia, bez możliwości jego analizy nie można postawić jakiegokolwiek rozpoznania. Konieczne może być powtórne wykonanie zdjęcia w innej osi.