Wynik testów z krwi na jad osy, pszczoły i szerszenia i test BRT
Witam. Jestem alergikiem od urodzenia. Jestem uczulona na nabiał , orzechy, kakao, czekoladę i na niektóre ryby i owoce.Wykazano u mnie też atopowe zapalenie skóry. Wykonałam ostatnio testy z krwi na jad osy, pszczoły i szerszenia. Wynik wyszedł <0,10. Natomiast z testów BRT (biorezonans) wyszło że jestem uczulona na jad pszczoły. Dodam że nigdy nie zostałam użądlona przez te owady.Nie mam pojęcia które wyniki są precyzyjne. Proszę o fachową poradę.

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Trudno mi się ustosunkować do podanych wyników ponieważ nie podała Pani jednostek oraz norm obowiązujących w laboratorium wykonującym badanie.