Wyniki badań glukozy i insuliny u osoby otyłej

Witam! Prosze o interpretace wynikow glukozy oraz insuliny. Dodam,ze jestem osoba otyla z podejrzeniem PCO a w dodatku badania robilam zarzywajac antybiotyki na helicobacter. Badania byly robione w 23 dniu cyklu. Insulina na czczo: norma: 6-24,9 ulU/ml u mnie 20,5 insulina po 1h: norma2,6-24,9 u mnie 55,7 Glukoza na czczo : norma -3.3-5,9 mmol/l u mnie 5.7 glukoza po 1h: norma do 10 dla kobiet w ciazy(ja nie jestem) u mnie 6.72 glukoza 2h norma: 3,3-7,8 u mnie 7.3

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki jak najbardziej mogą wskazywać na insulinooporność. Wyniki powinien ocenić specjalista, który zlecił wykonanie badania.