Wyniki białka PAPP-a w 14 tygodniu ciąży

witam mam 26 lat i jestem obecnie w 14 tygodniu ciazy mialam robione badania genetyczne w 12 tygodniu.. jest to moja 2 ciaza pierwszy raz rodzilam 5 lat temu i coreczka jest zdrowa... otrzymalam wyniki bialka pappa 1,04 a beta hcg 15.01u/l czy to jest dobry wynik czy zly? ciagle sie martwie prosze o odpowiedz-katarzyna
26 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Każdy wynik badania przesiewowego powinien być skonsultowany z lekarzem i tylko przez niego może być właściwie zinterpretowany, ponieważ możliwość wyrażenia wyniku w odpowiednich jednostkach wymaga narzędzi i wiedzy medycznej.Aby analizować paramtery PAPPA I bHcg musi Pani podać jakie wartości MoM przypisało dane laboratorium to tych wyników.