Wysokie CRP u dziecka a kaszel, bolesność brzucha i bladość

O czym moze swiadczyc wysokie crp 92, (po leczeniu szpitalnym zapalenia pluc bez osluchowych zmian spadlo do 32 i tak sie trzyma juz 3tydzien.) Testy alergiczne ujemne, igg total 135 PLT podwyższone-359, oraz granulocyty chłonne rowniez. Ob 50. Dziecko chrapie, czesto kaszle, narzeka na bole brzucha, jest blady i ma since pod oczami (trwa juz to ok roku), czesto choruje. Przerost 3 migdala wykluczony przez laryngologa. Nie wiemy gdzi a raczej do kogo-jakiego specjalisty sie udac. Z gory dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do gastroenterologa, być może jest to jakaś infekcja, może pasożytnicza? Ciężko jest cokolwiek więcej powiedzieć nie widząc pacjenta. Po za tym uważam, żeby zacząć w pierwszej kolejności od lekarza pediatry, który po badaniu zaleci odpowiednie postępowanie.