Wysokie CRP w 17. tygodniu ciąży

Wysokie CRP 55, nie wiem ci mam o tym myślec od 5 dni straszne mnie nogi bolą jakby kości od kolan w dół, poszłam do lekarza i powiedziała ze mam szmery w płucu przepisała antybiotyk. Nie mam przekonania co do diagnozy, jestem w ciąży 17 tydz. trzy lata temu chorowałam na raka i tak wysokie CRP miałam czy to mogą być przeżuty ?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. po badaniu bedzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.