Wysypka na całym ciele u 28-latka

Dzień dobry. Zwracam się do Państwa o poradę. Mam 28 lat, nigdy nie chorowałem i nigdy nic mi nie było.. Na przełomie listopada i grudnia dostałem dziwnej wysypki na stopach, na pachwinach, na pośladkach i częściowo na wewnętrznej stronie nadgarstka. Brak świądu, miejscowo duże czerwone placki, które z biegiem czasu schodziły, a w ich miejscu złuszczała się skóra. Teraz wychodzi mi to tylko na pachwinach i pod jedną pachą. Udałem się najpierw na pogotowie, a później do lekarza dermatologa. W obu przypadkach lekarze stwierdzili, że to egzema. Przepisali mi maści i jakieś tabletki, które nic nie pomogły. Może maść częściowo złagodziła wysypkę na pachwinie, która któregoś razu mi strasznie wysypała. Od miesiąca obserwuje u siebie ciągłe uczucie palenia twarzy i ust (od środka), są wypieki na twarzy. Ogólne samopoczucie bardzo dobre, nie czuję nigdzie bólu, zmęczenia etc. W ciągu dnia, gdy jestem w pracy mam pełno energii i wigoru. Dzisiaj np., uczucie gorąca na większości ciała, uważam, że moja skóra przy tym ma nienaturalny kolor (jest w wielu miejscach zaczerwieniona i blada, bądź żółtawa). Proszę o jakieś rady. Uprzedzając, jestem już zapisany na kompleksowe badania krwi, biopsję skóry i do lekarza dermatologa-alergologa.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.