Wyzwiska na matkę do dziecka

Czy człowiek ,który mówi do syna 7 letniego ze jego matka to scierwo i stara kur....jest zdrowy psychiczne?czy cos z nim nie tak?
ponad rok temu

Witam serdecznie
Ocena czy ktos jest zdrowy psychicznie czy nie jest bardzo zlozona. Napewno jednak wyzwiska, szczegolnie jesli sa kierowane do dzieckai obrazaja jego matke swiadcza o braku kultury danego czlowieka i dobrego wychowania.
W mailu nie opisuje Pan/ Pani powodow, za jakich sa kierowane w/w wyzwiska. Nalezaloby najpierw poznac przyczyne takich zachowan. Byc moze dana osoba ma trudnosci z regulowaniem emocji wlasnych.
Pozdrawiam

Witam Serdecznie,

Mam zbyt mało danych, ale to jest niedopuszczalne i ma kluczowy wpływ na rozwój Syna.
Proszę temu zaradzić...i stanowczo nie pozwolić na to.
Proszę nie zwlekać i w trosce poszukać pomocy w rozmowie psychologiem.

Czego chcę życzyć?
Odwagi i stanowczości.
Irena Mielnik-Madej