Zapytaj lekarza

1 , 0 2 1 , 3 0 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wyzwiska na matkę do dziecka

Czy człowiek ,który mówi do syna 7 letniego ze jego matka to scierwo i stara kur....jest zdrowy psychiczne?czy cos z nim nie tak?
ponad rok temu

Rodzina dziecka autystycznego

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o rodzinie dzieci autystycznych.

Witam serdecznie Ocena czy ktos jest zdrowy psychicznie czy nie jest bardzo zlozona. Napewno jednak wyzwiska, szczegolnie jesli sa kierowane do dzieckai obrazaja jego matke swiadcza o braku kultury danego czlowieka i dobrego wychowania. W mailu nie opisuje Pan/ Pani powodow, za jakich sa kierowane w/w wyzwiska. Nalezaloby najpierw poznac przyczyne takich zachowan. Byc moze dana osoba ma trudnosci z regulowaniem emocji wlasnych. Pozdrawiam

Ilona Ciżewska specjalizuje się w różnych dziedzinach psychologii i psychoterapii, do których należą psychologia kliniczna, psychoterapia systemowa par i rodzin oraz psychoterapia poznawczo-behawioralna. W ramach jej usług mieści się leczenie indywidualne pacjentów oraz warsztaty. Jest właścicielką Centrum Psychologiczno-Psychoterapeutycznego Mind.
0

Witam Serdecznie,

Mam zbyt mało danych, ale to jest niedopuszczalne i ma kluczowy wpływ na rozwój Syna. Proszę temu zaradzić...i stanowczo nie pozwolić na to. Proszę nie zwlekać i w trosce poszukać pomocy w rozmowie psychologiem.

Czego chcę życzyć? Odwagi i stanowczości. Irena Mielnik-Madej

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy