Z jakim lekarzem skonsultować ten problem z wydzieliną spływającą po gardle?

Dzień dobry, od kilku miesięcy mam problem z wydzielną spływającą do gardła oraz ciagle zatkanym nosem (nie mogę wydmuchać wydzieliny, jest dość głęboko). Objawy dość typowo alergiczne, jednak brałem leki na alergię; alertec i clatra, niestety nie pomogły. Do jakiego lekarza się z tym udać?
MĘŻCZYZNA, 22 LAT 11 miesięcy temu

Dzień dobry.

Opisane objawy wymagają diagnostyki z zakresu alergologii i laryngologicznej aby potwierdzić alergię aby można było skuteczne leczyć uciążliwe opisane objawy.

Wskazana konsultacja alergologa który po dokładnym zebranym wywiadzie i badaniu fizykalnym zleci odpowiednią diagnostykę.

Pozdrawiam