Zabezpieczenie prezerwatywą podczas dwukrotnego stosunku a ból piersi i brzucha

Witam W piątek 1 lipca odbyłam stosunek dwukrotnie, przy czym zabezpieczenie prezerwatywą i dodatkowo facet doszedł na zewnątrz, zastanawiam się czy przy końcu czasem nie pękła nawet w mikroskopijnej wielkości i coś się nie przedostało do środka nawet przy wyciąganiu bądź z jakiś dziwnych przyczyn obok. Jest 5 lipiec, mijają 4 dni a od dwóch dni pobolewają mnie piersi, mam ociężałe i pełne, wczoraj pobolewał mnie brzuch. Dzisiaj robiłam test wyszedł negatywny, choć wiem, że po 6 dniach wykrywa.
Dodam, że to nie mogą być żadne wahania hormonalne, okres przypada mi dopiero za dobre 13 dni, a nigdy wcześniej bez przyczyny i w kilku dniach po stosunku nie bolały mnie tak piersi i nie były tak obrzmiałe. Czy jest możliwe, że jest to ciąża? Przy zabezpieczeniu i wytrysku na zewnątrz? Możliwe aby coś się jednak przedostało do środka? Ponowie test za dwa dni, ale do tego czasu głowa mi odpadnie od nadmiaru myśli... Proszę o odpowiedź, dziekuję.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę powtórzyć badanie po 14 dniach od stosunku. W przypadku braku ustąpienia dolegliwości konieczna będzie wizyta u ginekologa.