Zabieg powiększenia warg sromowych

witam siedem tygodni temu mialam wykonany zabieg powiekszenia warg sromowych preparatem desirial. niestety zamiast poprawy wystapila reakcja alergiczna:swedzenie,pieczenie.desirial jest twardy i czesto puchnie powodujac jeszcze wiekszy dyskomfort. lekarka wykonujaca zabieg zaproponowala rozpuszczenie ale czy to pomoze? bo przeciez substancja na ktora reaguje alergicznie nadal tam zostanie.rozpuszczony zostanie tylko ten stwardnialy kwas hialuronowy.moze ktos mial juz taki problem?

Proszę wyłącznie postępować zgodnie z zaleceniami lekarza wykonującego zabieg. Jeśli dolegliwości opisywane przez Panią będą się utrzymywać trzeba będzie zastosować leki "rozpuszczające" kwas hialuronwy (zawierające hialuronidazę).