Zaburzenia snu, osłabienie, uczucie zatkanych uszu

Witam od dłuższego czasu mam szereg męczących objawów, są to między innymi zaburzenia snu - nawet gdy czuje sie bardzo zmeczona nie moge zasnąć, częsty ból głowy - kiedy zaczyna bolec potrafi trzymać nawet kilka dni i wygląda nastepująco, ucisk w głowie i uczucie zatkanych uszu, mam chyba niski poziom cukru - zdarza mi sie podjadac w nocy słodycze, czuje sie czasem bardzo słabo, robi mi sie ciemno przed oczami, mam drzenie rąk, i uczucie chodzenia po chmurce. Męcze sie z cieniami pod oczami

Witam. Opisuje Pani objawy charakterystyczne dla długotrwałego stanu stresowego, być może depresji. Warto udać się po pomoc do psychologa. I jednocześnie zrobić dokładne badania organizmu, krwi itd. Pozdrawiam